22. veebruaril 2022 kell 18.00 toimus Missa Peeter-Pauli katedraalis Jumala sulase Eduard Profittlichi mälestuseks. Palvetame jätkuvalt tema eestkoste eest.
Kui õnnis Eduard on sind sinu elus aidanud, oled kogenud tema eestkostel palvetades abi või soovid jagada oma isiklikku tunnistust, siis palume sul meiega ühendust võtta. Sinu lugu on kallis ja oluline osa peapiiskop Profittlichi pärandi hoidmisel ja tema pühaduse tee dokumenteerimisel.